KRATKI NADIA 14 Gilotina - rovné sklo
Moderní řešení krbové vložky NADIA je vhodné pro všechny, kteří chtějí snadné používání krbu. Šestihranná komora a vynikající parametry spalování jsou nejdůležitější výhody tohoto modelu.
Mezi další přednosti krbové vložky NADIA patří:
Další parametry krbové vložky KRATKI NADIA 14 - Gilotina:
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | kotlová ocel - černá |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená- rovná - zvedací - dekorativní sklo |
| Nominální výkon: | 14 kW |
| Rozsah výkonu: | 6,5 - 17,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní (otočná kopule 360°) |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Externí přívod vzduchu: | NE (možno doplnit za příplatek - lze doobjednat zde) |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Rošt: | NE |
| Teplota spalin: | 245 °C |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | 65 - 170 m2 |
| Rozměry v x š x h: | 1248 x 1081 x 475 mm |
| Pohledový rozměr žáruvzdorného skla: | 902 x 386 mm |
| Hmotnost: | 281 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Možnost bočního přikládání: |
NE |
| Systém studené kliky | ANO |
| Regulace přívodu primárního vzduchu: | ANO |
Krbová vložka KRATKI NADIA 14
Příslušenství ke krbům zde.