KRATKI NADIA 14 GILOTINA BS - levé prosklení
Krbová vložka KRATKI NADIA 14 Gilotina BS - levé prosklení s bezroštovým topeništěm je vyrobená z kvalitní oceli o minimální tloušťce 4 mm. Spalovací komora je vyplněná materiálem Acumotte, který zvyšuje teplotu v ohništi, čímž dochází k lepšímu a čistějšímu spalování. Krbová vložka je doplněna otočným litinovým sopouchem. Systém otevírání dvířek typu gilotina umožňuje otevírat dířka nahoru. Sekundární vzduch se stará nejen o dokonalé spalování, ale i o čisté sklo krbové vložky.
KRATKI NADIA 14 GILOTINA BS
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - kotlová ocel |
| Dvířka provedení: | zvedací - levé prosklení - dekorativní sklo |
| Nominální výkon: | 14 kW |
| Rozsah výkonu: | 6,5 - 17 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní (stavitelný) |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 250 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1237 x 1010 x 608 mm |
| Rozměr skla: | 848 x 403 mm |
| Hmotnost: | 255 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Přívod externího vzduchu: | ANO - 125 mm |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
KRATKI NADIA 14 GILOTINA BS
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Výkon | nad 10 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 50 cm |