KRATKI NADIA 14
Keramické obložení spalovací komory - Acumotte a externím přívodem vzduchu.
Externí přívod vzduchu - má za úkol přivádět čerstvý vzduch do topeniště z vnějšku budovy.
Bezroštové provedení.
Krbová vložka KRATKI NADIA 14
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Dvířka provedení: | černá, dekorativní sklo ve stylu glass |
| Nominální výkon: | 14 kW |
| Rozsah výkonu: | 10,0 - 18,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní (otočná kopule 360°) |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Centrální přívod vzduchu (CPV) | Ano 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 45 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | 100 - 180 m3 |
| Rozměry: | 1211 / 979 / 477 mm |
| Hmotnost: | 150 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | Ano |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
Krbová vložka KRATKI NADIA 14
Doplňující informace
ACUMOTTE - keramický materiál, má izolačné a akumulačné schopnosti.
Izoluje, čím bezprostredne obmedzuje vplyv plameňa na steny krbovej vložky a zvyšuje teplotu v spaľovacej komore - ohnisku. Vďaka tomu sa zmenšuje emisie plynov do ovzdušia.
Akumuluje - uchováva teplo získané spaľovaním, toto teplo je potom zvoľna eliminované ešte niekoľko hodín, po zhasnutí ohňa v ohnisku.
Návrat na hlavnú stranu GAS-TM