KRATKI NADIA 8
Keramické obloženie spaľovacej komory - Acumotte a externým prívodom vzduchu.
Externý prívod vzduchu - má za úlohu privádzať čerstvý vzduch do ohniska z vonkajšku budovy.
Výhody pre Vás:
ACUMOTTE - keramický materiál, má izolačné a akumulačné schopnosti.
Izoluje, čím bezprostredne obmedzuje vplyv plameňa na steny krbovej vložky a zvyšuje teplotu v spaľovacej komore - ohnisku. Vďaka tomu sa zmenšuje emisie plynov do ovzdušia.
Akumuluje - uchováva teplo získané spaľovaním, toto teplo je potom zvoľna eliminované ešte niekoľko hodín, po zhasnutí ohňa v ohnisku.
Návrat na hlavnú stranu GAS-TM
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |