Keramické obložení spalovací komory - Acumotte a externím přívodem vzduchu.
Externí přívod vzduchu - má za úkol přivádět čerstvý vzduch do topeniště z vnějšku budovy.
Bezroštové provedení
KRATKI NADIA 9
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Dvířka provedení: | černá, dekorativní sklo ve stylu glass |
| Nominální výkon: | 9 kW |
| Rozsah výkonu: | 5 - 11 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní (otočná kopule 360°) |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Centrální přívod vzduchu (CPV) | Ano 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 32 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 30 - 90 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1200 / 484 / 445 mm |
| Hmotnost: | 128 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | Ano |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
Krbová vložka KRATKI NADIA 9
Doplňující informace
ACUMOTTE - keramický materiál, má izolační a akumulační schopnosti.
Izoluje, čímž bezprostředně omezuje vliv plamene na stěny krbové vložky a zvyšuje teplotu ve spalovací komoře - topeništi. Díky tomu se zmenšuje emise plynů do ovzduší.
Akumuluje - uchovává teplo získané spalováním, toto teplo je pak zvolna eliminováno ještě několik hodin, po zhasnutí ohně v topeništi.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 9 kW |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |