KRATKI SIMPLE 8 kW
- pravé bezsloupkové prosklení
Krbová vložka KRATKI SIMPLE 8 kW pravé prosklení je vyrobená z kvalitní litiny a oceli. Topenistě je doplněné deflektorem a roštem. Má bezsloupkové provedení v místě skleněného úhlu, čím není rušen pohled na živý oheň. Ve spodní části krbové vložky je popelník. K otvírání dveří slouží pohodlná designová klička.
KRATKI SMART 8 BS pravé prosklení
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak, litina / ocel |
| Dvířka provedení: | pravé boční prosklení |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Teplota spalin: | 238 °C |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 33 cm |
| Rošt | Ano |
| Účinnost: | 80 % |
| Emise CO | 0,10 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 200 m2 |
| Rozměry výška, šířka, hloubka: | 701 / 600 / 360 mm |
| Hmotnost: | 115 kg |
KRATKI SMART 8 BS pravé prosklení
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocel / litina |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |