KRATKI THOR 8 kW
Krbová kamna Kratki Thor 8 kW upoutají pozornost každého svou hranatou štíhlou siluetou. Výrazné rohové sklo dvířek umožňuje intenzivní pohled na plameny ze všech částí místnosti. Dvířka kamen se otevírají pomocí kliky ve vzpřímené poloze. Účinnějšího spalování a delšího udržování teploty je dosaženo díky obložení spalovací komory materiálem TERMOTEC, akumulujícím teplo, který zvyšuje teplotu v peci. Lepší dohoření spalin díky systému dvou deflektorů, které prodlužují dráhu spalin. Tento systém zvyšuje efektivnost spalování, zaručuje lepší využití energie a minimalizuje emise. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí. Pod ohništěm je komora, ve které je skryt systém připojení přívodu.
Akumulační prvky objednávejte zde.
Boxy na dřevo objednávejte zde.
KRATKI THOR 8 kW
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel |
| Jmenovitý výkon | 8 kW |
| Regulovatelný výkon | 5,5 - 10 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 83 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1308 x 452 x 452 mm |
| Hmotnost | 160 kg |
| Max. délka polen | 30 cm |
KRATKI THIOR 8 kW
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ