-teplovzdušná krbová kamna
-provedení černý lak
Designová kamna THOR VIEW 8 kW jsou vyrobená z oceli. Třístranné prosklení umocní pohled do plápolajícího ohně. Účinnějšího spalování a delšího udržování teploty je dosaženo díky obložení spalovací komory materiálem TERMOTEC, akumulujícím teplo, který zvyšuje teplotu v peci. Lepší dohoření spalin díky systému dvou deflektorů, které prodlužují dráhu spalin. Tento systém zvyšuje efektivnost spalování, zaručuje lepší využití energie a minimalizuje emise. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí. Pod ohništěm je komora, ve které je skryt systém připojení přívodu.
KRATKI THOR VIEW 8kW
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Rozsah výkonu: | 5,5 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinost: | 83 % |
| Rozměry (v x š x h): |
1224 x 521 x 438 mm |
| Hmotnost: | 140 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
KRATKI THOR VIEW 8kW
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ