KRATKI ZOSIA ECO 12
- rovné sklo
Teplovzdušná krbová vložka KRATKI ZOSIA ECO 12 je vyrobená z kvalitní litiny a oceli. Prostorné topenistě je doplněné deflektorem a ve spodní části roštem, pod kterým je umístěný popelník. Velkoplošné sklo je zvýrazněné rastrováním (podbarvením). Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí. Krbová vložka je vhodná i do domů s rekuperací.
KRATKI ZOSIA ECO 12
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak, litina / ocel |
| Dvířka provedení: | rovné čelní prosklení |
| Jmenovitý výkon: | 12 kW |
| Rozsah výkonu: | 6 - 15,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Teplota spalin: | 209 °C |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 50 cm |
| Rošt | Ano |
| Účinnost: | 83 % |
| Emise CO | 0,10 % |
| Vyhřívaný prostor: | 120 - 310 m2 |
| Rozměry výška, šířka, hloubka: | 848 / 700 / 480 mm |
| Hmotnost: | 194 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ano |
KRATKI ZOSIA ECO 12
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK