KRATKI ZUZIA 15 TV pravé prosklení bez sloupku
- teplovodní krbová vložka
Krbová vložka KRATKI ZUZIA 15 TV s teplovodním výměníkem je vyrobená z kvalitní kotlové oceli, rošt je z litiny. V základní výbavě krbové vložky je bezpečnostní chladící smyčka. Přívod externího vzduchu (CPV) objednávejte zde.
KRATKI ZUZIA 15 TV pravé prosklení bez sloupku
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | pravé prosklení bez sloupku |
| Jmenovitý výkon: | 12 kW |
| Průměrný výkon do vody: | 8 kW |
| Výkon do vzduchu: | 4 kW |
| Rozsah výkonu: | 5 - 15 kW |
| Objem vody ve výměníku: | 38 litrů |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Teplota spalin: | 255 °C |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Pracovní tlak: | 2 bar |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 100 - 300 m2 |
| Rozměry: | 728,5 / 993 / 491 mm |
| Hmotnost: | 192 kg |
KRATKI ZUZIA 15 TV pravé prosklení
Prezentační video teplovodních krbových vložek řady KRATKI:
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK