Krbová kamna Prity FG W20 s troubou a vyměníkem
Krbová kamna Prity FG W20 s troubou a vyměníkem jsou navržena a konstruována z velmi kvalitních materiálů mají totiž plechové ohniště o tloušťce 5 mm, dno však tvoří šamot, součástí ohniště je také litinový rošt (na dvířkách není těsnění). V kamnech je zabudovaná kouřová klapka, která reguluje odvod spalin. U krbových kamen Prity FG W16 s troubou a vyměníkem primární vzduch je regulovatelný a sekundární je využíván k oplachu předního skla, což je systém jež Vám velmi usnadní práci a námahu s mechanickým drhnutím a Vy si tak budete moct vychutnat ničím nerušený pohled do plápolajícího ohně uvnitř prostorného ohniště. To jsou krbová kamna PRITY FG W20 s troubou a vyměníkem !
Krbová kamna PRITY FG W20 s troubou a vyměníkem
Charakteristika:
Výkon : 20 kW + 6 kW
Obklad :plech
Průměr kouřovodu : 130 mm
Vývod kouřovodu : horní
Terciální vzduch : ne
Varná plotna : ne
Přívod ext. vzduchu : ne
Teplovodní výměník : ano
Materiál : ocel; šamot
Barva plechu : černá
Hmotnost : 187.00 Kg
Šířka : 650 mm
Výška : 1150 mm
Hloubka : 550 mm
Záruční doba (měsíce): 24
Účinnost : 75%
Vytápěný objem: 520m3
Rozměry ohniště: šířka 490, hloubka 430 výška 310
Rozměry přikládacího otvoru: šířka 300,hloubka 200
Rozměry trouby: hloubka 430, šířka 460
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |