- bordó
- pravý vývod
- chromované doplňky
Sporák na pevná paliva s troubou KVS MORAVIA typ 9112 Klaudie je určen k vytápění, vaření, pečení a ohřívání pokrmů. Tento sporák se vyrábí také v provedení s teplovodním ohřívačem vody (typ 9112-V). Rozměrné topeniště umožňuje použiti dřevených polen o délce do 450 mm a průměru do 190 mm. Jedna z mnoha dalších výhod je variabilita napojení na komín.
Sporák má již ve standardním provedení 3 vývody kouřových zplodin pro napojení na komín zezadu, zboku nebo shora (pozn.: při použiti sklokeramické plotny - možnost napojení pouze z boční a nebo zadní stěny). Všechny tyto vývody jsou umístěny u sebe.
Sporák se vyrábí v pravém nebo levém provedení, které se rozlišuje především dle umístění vývodů do komínu (při čelním pohledu). Pravé provedení – všechny 3 vývody kouřových zplodin jsou v pravém rohu, a také trouba se nachází v pravé časti sporáku. Levé provedení – všechny 3 vývody kouřových zplodin jsou v levém rohu, a také trouba se nachází v levé časti sporáku.
KVS MORAVIA KLAUDIE VSP 9112.4382 bordó, pravý
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bordó |
| Doplňky: | chromovaná ocel |
| Rozsah výkonu: | 7 - 10 kW |
| Nominální výkon: | 7,1 kW |
| Vývod kouřovodu: | pravý; horní / zadní / boční |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | až 45 cm |
| Účinnost: | 80,6 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 150 m3 |
| Rozměry: (š x v x h): | 924 x 850 x 600 mm |
| Rozměry trouby: (š x v x h): | 300 x 250 x 430 mm |
| Hmotnost: | 175 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,2 kg/h |
KVS MORAVIA KLAUDIE VSP bordó, pravý
Výhody:
Odkouření ke sporákům na pevná paliva zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Typ | kuchyňské sporáky na pevná paliva |
| Materiál | ocelová |
| Výkon | do 7 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | horní, boční a zadní |
| Maximální délka polen | 40 cm |