- bílý
- plastové doplňky
- ocelová broušená plotna
- pravý vývod
Sporák na pevná paliva VSP 9103 je určen k vytápění, vaření, pečení a ohřívání pokrmů. Topeniště lze snadno přestavit na letní nebo zimní provoz (vyjímatelný horní rošt). Rozměrná trouba je vybavená mřížkou a pečícím plechem. Vynikající pečící schopnosti jsou dané samotnou konstrukcí sporáku, protože plamen obtéká okolo celého obvodu trouby. Sporák má již ve standardním provedení 3 vývody kouřových zplodin pro napojení na komín zezadu, z boku nebo shora (při použití sklokeramické plotny - možnost napojení pouze z boční a nebo zadní stěny).
Sporák KVS MORAVIA typ 9103 je konstruován na spalováni pevného paliva, jako jsou dřevo a dřevěné brikety.
Tento sporák je dobře využitelný k vaření, pečení a vytápění místnosti, ve které je umístěn. Je natolik výkonný, že může vyhřát i další přilehlé prostory. Toto je dáno vlastnostmi použitých materiálů a robustní konstrukcí, o čemž svědčí i celková váha 140 kg. Materiály použité při výrobě tohoto typu jsou podobné ve srovnání s ostatními typy spotřebičů KVS MORAVIA.
Trouba sporáku je větších rozměrů a v její výbavě nechybí mřížka a pečící plech. Má vynikající pečící schopnosti, což je dáno samotnou konstrukcí sporáku, protože plamen obtéká okolo celého obvodu trouby. Z tohoto pohledu bude tento typ vhodnější, pokud preferujete pečení a vaření před vytápěním.
Topeniště sporáku se v této kategorii spotřebičů řadí mezi největší, je tvořeno tradičně šamotovými cihlami a je rozdělené na dvě části pomocí litinových roštů.
Toto uspořádání nabízí dvě možnosti provozu:
Pro zabudování sporáku do kuchyňské linky je možné použít ochlazovací panely. Pokud jsou součástí linky i horní skřínky nad sporákem, je nutné je izolovat od tepla a páry, např. odsavačem par nebo jiným způsobem. Jinak by mohlo dojit k poškození linky.
KVS MORAVIA Sporák VSP 9103 bílý, pravý, plasty
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílý |
| Rozsah výkonu: | 8 - 10 kW |
| Nominální výkon: | 8,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | pravý; horní / zadní / boční |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 83,2 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 150 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 810 x 850 x 600 mm |
| Rozměry trouby (šxvxh): | 400 x 294 x 482 mm |
| Výška odtahového hrdla: | 735 (+/- 5 mm - středem od podlahy) |
| Hmotnost: | 140 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,3 kg/h |
KVS MORAVIA Sporák VSP 9103, bílý, pravý, plastové doplňky
Odkouření ke sporákům na pevná paliva zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk