- krbová kamna černá s bočním přikládáním
Přednosti kamen NORDICA LAVINIA EOS:
laNORDICA Lavinia EOS černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý smalt |
| Rozsah výkonu: | 8 - 13,5 kW |
| Nominální výkon: | 11,9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 85,0 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 338 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 755 x 757 x 686 mm |
| Hmotnost: | 270 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Do mezipláště (ne přímo do topeniště) |
| Spotřeba paliva: | 2,7 kg/h |
NORDICA Lavinia EOS černá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk