Kompaktní kvalitní litinová kamna od německého výrobce Leda s nominálním výkonem 8 kW vynikají masivní konstrukcí a velkým prosklením. Dokonalé spalování a pohodlné přikládání s možností přikládání i z boku kamen zvyšuje komfort užívání. Povrchová úprava je černý matný lak. Nespornou výhodou je i možnost připojení přívodu vzduchu z exteriéru.
PŘEDNOSTI KAMEN ALLEGRA:
Kamna LEDA ALLEGRA Small
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | litina - černý lak |
| Dvířka provedení: | velká bez příček |
| Nominální výkon: | 8,0 kW |
| Rozsah výkonu: | 4,0 - 12,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 200 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 720 x 620 x 482 mm |
| Hmotnost: | 170 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 2,3 kg/hod. |
LEDA ALLEGRA Small
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |