Magnetický filtr MF 3/4" MINI, magnetický, separační filtr; závit: 3/4", 100 mikronů, černý, vč. permanentního magnetu, který není přímo v topné vodě, ale v suché jímce.
Magnetický filtr 3/4"MINI plní funkci dvojtého filtru, odstraňuje magnetické a nemagnetické nečistoty - megnetit a kal, zachytává rez, vodní kámen a pozůstatky z montážních prací.
Univerzálníe připojení umožňuje instaláci ve dvou polohách.
Je určený pro všechny typy systému topení.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá / plast / kov |
| Síla magnetu: | 9.000 gauss |
| Maximáoní provozní tlak: | 10 bar |
| Maximální průtok: | 15 l/min. |
| Maximální provozní teplota: | 100°C |
| Objem filtru: | 100 mm |
| Maximální absorpční schopnost: | 115 g |
| Hustota síta: | 300 μm |
| Průměr magnetu: | 14,5 mm |
| Rozměry (v / š): | 147 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 596 g (samotný filtr) |
Důrazně doporučujeme instalaci magnetického filtru do topné soustavy před zdroj tepla (nejčastěji kotel).
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.sk