Vysokotlaký stolní vařič Meva Riga 2 na propan-butan je určený k vaření a ohřívání pokrmů. Praktické víko slouží k zakrytí a ochraně hořáků. Dodává se včetně příslušenství pro připojení k propan-butanové 2 kg lahvi (láhev není součástí dodávky).
Barva: bílá
Meva Riga 2
| Charakteristické vlastnosti: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel |
| Zdroj plynu: | propan-butanová láhev, 2 kg (není součástí dodávky) |
| Výkon hořáku: |
2 kW |
| Spotřeba plynu: | cca 150 g/hod |
| Hlídač spalin: | NE |
| Termopijistka: |
NE |
| Piezozapalování: | NE |
| Rozměry výrobku: | 460 x 290 x 65 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Připojení na zdroj elektrické energie: |
NE (není potřeba) |
| Předpokládaná výdrž: | 13 hod |
Meva Riga 2
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK