Elektrický bojler tlakový - zásobníkový ohřívač vody MORA EOM 200 PKSM
Elektrický ohřívač MORA tradičního válcovitého provedení s termostatem; objem 200 l, možný přívod pro více odběrových míst, svislá instalace, elektrické ponorné těleso, regulace teploty otočným termostatem - možnost nastavení až do 65°C, hospodárné nastavení 55°C, ochrana proti zamrznutí 10°C. Kontrolka topného tělesa, bimetalový teploměr ukazatele teploty vody v zásobníku ohřívače. Provozní tlak 6 až 9 barů. Speciální smalt, hořčíková anoda. Snadná montáž i údržba. Připojení do napájecí sítě G 1/2. Energetická třída C.
bojler MORA EOM 200 PKSM
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, oválný |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Jmenovitý výkon: |
2 000 W |
| Počet topných těles: |
1 |
| Objem: | 184,5 litrů |
| Připojovací napětí: |
230 Volt |
| Elektrické krytí: |
IP 24 |
| Hmotnost bez vody: |
50 kg |
| Doba ohřevu el. energie z 10 °C na 55 °C [hod] | 5,55 hodin |
| Výška: | 1450 mm |
| Průměr: | 500 mm |
| Hloubka: | 507 mm |
| Provozní tlak: | 0,6 MPa / 0,9 MPa |
MORA EOM 200 PKSM
Charakteristika:
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Šířka bojleru | 50,0 cm |
| Výška bojleru | 145,0 cm |
| Hloubka bojleru | 51,0 cm |
| Druh bojleru | elektrický |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 200 l |