MORA OK 623 X
Komínový odsavač MORA OK 623 X v šířce 60 cm, v elegantním nerezovém provedení s výkonem až 395 m3 / h spolehlivě odstraní nepříjemné pachy a mastnotu. Ve spodní části je 3 rychlostní tlačítkové ovládání včetně tlačítka pro halogenové osvětlení, které dokonale osvítí varnou plochu. Tukový filtr proti mastnotě ve formě hliníkových kazet je možné pravidelně mýt nebo jej lze vložit i do myčky. Při dokoupení uhlíkového filtru lze odsavač provozovat i na recirkulaci. Samozřejmostí je i zpětná klapka.
MORA OK 623 X
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon: | až 395 m3/hod. |
| Hlučnost: | 61 dB(A) |
| Ovládání: | posuvné |
| Filtr proti mastnotám: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 3 rychlosti |
| Osvětlení: | LED 2 × 3 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 5,6 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano 150 mm |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
UF 5728 |
MORA OK 623 X
K této digestoři MORA nabízíme i montáž digestoře MORA.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | posuvný jezdec |