MORA OK 697 GX
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé sklo + nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon: | 695 m3/hod. |
| Hlučnost: | 69 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr proti mastnotám: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 3 rychlosti |
| osvětlení: | 2 LED |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Zpětná klapka: | ANO 150 mm |
| Typ filtru: |
665076 |
MORA OK 697 GX
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | dotykové |