MORA OO 963 X
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon: | 694 m3/hod. |
| Hlučnost: | 62 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr proti mastnotám: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 4 rychlosti |
| osvětlení: | 4 × LED |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano 150 mm |
| Typ filtru: |
UF 225 x 220 |
MORA OO 963 X
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 4 |
| Ovládání | tlačítkové |