MORA OP 540 X
Odsavač par MORA OP 540 X má unikátní systém 7 odtahů. Je vybavený halogenovým osvětlením a 3 rychlostmi výkonu. Ovládá se pomocí tlačítek přičemž je provoz signalizován kontrolkou. Hlučnost dosahuje úrovně 64 dB a výkon odtahu je 178 m3/h. Pro větší kvalitu odtahu a delší životnost spotřebiče je odsavač vybaven dvěmi kovovými filtry a také zpětnou klapkou.
MORA OP 540 X
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon: | 178 m3/hod. |
| Hlučnost: | 64 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr: | kazetový kovový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 1 LED × 4 W |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | až 178 m3/hod. |
| Výstupní průměr: | 100 mm |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: | |
MORA OP 540 X
K této digestoři MORA nabízíme i montáž digestoře MORA.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | podvěsné |
| Šířka digestoře | do 50 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Vyústění výstupu | kombinované |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |