MORA OP 630 W
Podvěsný odsavač MORA OP 630 W v bílém provedení a šířce 60 cm je vhodný zejména do panelákových bytů. Odsavač je určen pro instalaci pod skříňku, ale lze jej nainstalovat i bez ní. Nabízí 6 odtahů přes zeď nebo možnost recirkulace, stačí jen dokoupit uhlíkový filtr. S maximálním výkonem 183 m3 / h spolehlivě odstraní z menší kuchyně všechny nežádoucí pachy, mastnotu pohlcuje látkový filtr proti mastnotě. Odsavač je vybaven přední skleněnou náběhovou lištou, která pomáhá zadržet páru. Praktické LED osvětlení je samozřejmostí. V balení je i zpětná klapka.
MORA OP 620 BR
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | hnědá |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon: | 183 m3/hod. |
| Hlučnost max: | 63 dB(A) |
| Ovládání: | přepínač |
| Filtr tukový : | synetická textilie |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 3 rychlosti / 6+1 (recirkulace) |
| Osvětlení: | 1 × 4 W LED |
| Výstupní průměr: | 100 mm (boční a zadní) 120 mm (horní) |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: | |
| Energetický třída: | C |
MORA OP 630 W
K této digestoři MORA nabízíme i montáž digestoře MORA.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | podvěsné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | kombinované |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | posuvný jezdec |