- PODVĚSNÝ odsavač par, nerezový, 7 odtahů, 3 rychlosti výkonu, výkon odsavače 175 m3/h, LED osvětlení 1x 4 W, přední skleněná lišta, odtah boční levý a pravý, zadní střední, zadní levý a pravý ø 100 mm nebo recirkulace, horní odtah ø 120 mm, hlučnost: 63 dB(A), zpětná klapka, energetická třída C, elektrické napětí: 230 V, šířka: 60 cm
Pro ideální přizpůsobení výkonu spotřebiče lze nastavit jednu ze tří rychlostí odsávání. Způsob odtahu je možno volit a nabízí se nejen klasický způsob, ale také praktická recirkulace. Pro větší kvalitu odtahu a delší životnost spotřebiče je odsavač vybaven syntetickou tkaninou a také zpětnou klapkou. Odsavač par je vyroben v moderním nerezovém provedení.
MORA OP 640 X
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon: | 110 - 175 m3/hod. |
| Hlučnost: | 53 - 63 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr: | syntetická tkanina |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 3 rychlosti / 7 odtahů |
| osvětlení: | 1 x 4 W |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | až 175 m3/hod. |
| Výstupní průměr: | 100 mm |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: | UF - UNI 300x520 |
Digestoř MORA OP 640 X
1 vstupní filtr
možnost dokoupit Zpětnou Klapku Ø 100
Ideální pro panelové byty díky svému variabilnímu odtahu !!!
Nezapomeňte, že odsavač par Vám pomůže jen v případě, že svým výkonem dokáže vyměnit vzduch v kuchyni 8-10x za hodinu.
Tato digestoř je vhodná do kuchyně o maximálním objemu 20 m3
Výrobce digestoří MORA, společnost MORA Moravia s.r.o. je tradiční český výrobce. Značka MORA má více než stoletou tradici. A digestroře MORA patří mezi neprodávanější digestoře v České Republice.
Digestoře Mora jsou také nejoblíbenější v kategorii digestoře. MORA se díky svým digestořím MORA stala partnerem české kuchyně.
Naše společnost nabízí digestoře MORA za výborné ceny jen pro Vás.
K této digestoři MORA nabízíme i montáž digestoře MORA.
K digestoři vřele doporučujeme tyto čistící prostředky.
| Typ digestoře | podvěsné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 20 m3 |
| Vyústění výstupu | kombinované |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |