MORA OP 642 X
Odsavač par MORA OP 642 X je vybavený 2 motory, LED osvětlením a 3 rychlostmi výkonu. Ovládá se pomocí tlačítek přičemž je provoz signalizován kontrolkou. Hlučnost dosahuje úrovně 67 dB a maximální výkon odtahu je 265 m3/h. Způsob odtahu je možno volit a nabízí se nejen klasický způsob (vrchní, zadní), ale také praktická recirkulace. Pro větší kvalitu odtahu a delší životnost spotřebiče je odsavač vybaven dvěmi kovovými filtry a také zpětnou klapkou.
MORA OP 642 X
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerezová úprava, dva motory |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon: | 265 m3/hod. |
| Hlučnost: | 67 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 3 rychlosti |
| osvětlení: | 1 × LED 4 W |
| Výstupní průměr: | 100 / 120 mm, zadní / horní |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru pro reciklaci: | |
| Energetická třída: | C |
MORA OP 642 X
K této digestoři MORA nabízíme i montáž digestoře MORA.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | podvěsné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | kombinované |
| Osvětlení | LED |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |