Cena za 1 kus
Vestavný odsavač par s výsuvnou lištou MORA OT 651 X v nerezovém provedení, s výkonem 304 m3/h spolehlivě odstraní z menší kuchyně všechny nežádoucí pachy. Díky posuvnému čelu odsavač dokonale splyne s kuchyňskou linkou, protože motor s horním odtahem je skrytý uvnitř skříňky. Odsavač má 3 rychlostní stupně, ovládá se tlačítky, umístěnými pod lištou. Led osvětlení perfektně osvítí varnou plochu, díky čemuž budete dokonale vidět do hrnců či pánví s připravovaným pokrmem. Není hlučný a je opatřen omyvatelnými filtry proti mastnotě, které lze mýt v myčce. Při dokoupení uhlíkových filtrů lze odsavač provozovat i na recirkulaci.
MORA OT 651 X
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon: | 304 m3/hod. |
| Hlučnost max: | 62 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 3 rychlosti |
| Osvětlení: | LED 2 x 3 W |
| Výstupní průměr horní: | 120 mm |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Filtr pro recirkulaci - uhlíkový: |
416912 (UF 632) |
| Filtr tukový (je součástí výrobku) - kovový |
415600 (FPM 632) |
| Energetická třída |
"D" |
MORA OT 651 X
K této digestoři MORA nabízíme i montáž digestoře MORA.
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |