MORA OT 911 X
- výsuvný model
Vestavný odsavač par MORA OT 911 X nabízí sací výkon 618 m3/h a tři stupně rychlosti výkonu. Odsávání je realizováno pomocí horního odtahu o průměru 150 mm. Proti usazování mastnot bojuje špičkový kovový filtr. Pro dokonalé osvětlení jsou instalovány 2 osvětlovací LED žárovky. Spotřebič lze využít také pro vnitřní recirkulaci - při dokoupení uhlíkových filtrů. Samozřejmostí je i zpětná klapka. Hlučnost při provozu dosahuje maximální úrovně 68 dB.
MORA OT 911 X
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon: | až 647 m3/hod. |
| Hlučnost: | 68 dB(A) |
| Ovládání: | posuvné |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 3 rychlosti |
| Osvětlení: | LED 2 x 20 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: | 85939 |
MORA OT 911 X
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Šíře | 90 cm |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | posuvný jezdec |