MORA OV 686 GBX
Elegantní výkonný komínový odsavač par MORA OV 686 GBX nabízí sací výkon 608 m3/h. Na výběr máte tři stupně výkonu rychlosti. Odsávání je realizováno pomocí horního odtahu o průměru 150 mm. Spotřebič umožňuje využít také recirkulaci. Dotykové ovládání je velmi intuitivní a jednoduché. Digestoř má 1x LED osvětlení. Proti usazování mastnot bojuje kovový filtr. Hlučnost při provozu dosahuje maximální úrovně 63 dB.
MORA OV 686 GBX
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé sklo / nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon: | 608 m3/hod. |
| Hlučnost: | 63 dB |
| Rozměry v x š x h: | 38 x 60 x 34 cm |
| Ovládání: | dotekové |
| Filtr: | kovový kazetový s polyuretanovou pěnou |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 3 rychlosti |
| osvětlení: | 1 LED 3 W |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | až 608 m3/hod. |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 13 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano 150 mm |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: | Uhlíkový filtr 808996 |
MORA OV 686 GBX
K této digestoři MORA nabízíme i montáž digestoře MORA.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | dotykové |