Vestavná varná deska MORA VDE 310 X splní všechny požadavky menší rodiny a skvěle poslouží také na chatě či chalupě. Jde o elektrický spotřebič ovládaný přehlednými knoflíky. Nabízí dvojici plotýnek, z nichž jedna disponuje průměrem 145 milimetrů a druhá 180 milimetrů. Nechybí ani ukazatel zapnutí pro každou plotýnku zvlášť a spolehlivá regulace výkonu (v šesti stupních). Nerez provedení desky je velmi vkusné a elegantní.
MORA VDE 310 X
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Typ desky: | elektrická |
| Provedení desky: | nerez |
| Rozsah výkonu: | až 3 kW |
| Počet varných zón: | 2 zóny |
| Rozměr střední zóny / výkon: | 1 x 145 mm |
| Rozměr velké zóny / výkon: | 1 x 180 mm |
| Ovládání: | knoflíky |
| Ukazatel zbytkového tepla: | Ne |
| Funkce SPRINT pro každou zónu: | NE |
| Dětská pojistka: | NE |
| Časovač: | NE |
| Signalizace ukončení vaření: | NE |
| Automatické vypnutí varné zóny: |
NE |
| Rozměry (š x h x v): |
290 x 510 x 57 mm |
| Elektrické napětí: |
230 V |
MORA VDE 310 X
K tomuto výrobku nabízíme i montáž spotřebiče.