MORA VDE 631 X
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Typ desky: | elektrická |
| Provedení desky: | nerez |
| Regulace výkonu: | až 0-6 kW |
| Jmenovitý výkon: | 7,0 KW |
| Počet varných zón: | 4 zóny |
| Rozměr střední zóny / výkon: | 2 x 145 mm |
| Rozměr velké zóny / výkon: | 2 x 180 mm |
| Ovládání: | knoflíky |
| Ukazatel zbytkového tepla: | Ne |
| Funkce SPRINT pro každou zónu: | NE |
| Dětská pojistka: | NE |
| Časovač: | NE |
| Signalizace ukončení vaření: | NE |
| Automatické vypnutí varné zóny: |
NE |
| Rozměry (š x h x v): |
580 x 510 x 83 mm |
| Elektrické napětí: |
230 V/400 V |
MORA VDE 631 X
K tomuto výrobku nabízíme i montáž spotřebiče.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ