MORA VDSK 331 FF
- černá
- přední hrana zkosená, ostatní broušené
Samostatná vestavná sklokeramická deska MORA VDSK 331 FF disponuje dvěma varnými zónami HI-LIGHT. Deska je ovládána pomocí knoflíků s regulací výkonu 0 - 6. K dispozici je také ukazatel zbytkového tepla, se kterým můžete ušetřit energii. Stačí vařený pokrm vypnout o něco dříve a zbytkové teplo se postará o jeho dovaření. Veškerá nastavení potvrdí signalizace funkce.
MORA VDSK 331 FF
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Typ desky: | sklokeramická |
| Provedení desky: | černé sklo |
| Provedení hrany: | přední zkosená, ostatní broušené |
| Výkon: | 2,9 kW |
| Počet varných zón: | 2 HI-LIGHT zóny |
| Rozměr střední zóny / výkon: | 145 mm / 1,2 kW |
| Rozměr velké zóny / výkon: | 180 mm / 1,7 kW |
| Ovládání: | knoflíky |
| Ukazatel zbytkového tepla: | Ano |
| Funkce SPRINT pro každou zónu: | Ne |
| Dětská pojistka: | Ne |
| Časovač: | Ne |
| Signalizace ukončení vaření: | Ne |
| Automatické vypnutí varné zóny: |
Ne |
| Rozměry (š x h x v): |
300 x 520 x 75 mm |
| Elektrické napětí: |
230 V |
MORA VDSK 331 FF
K tomuto výrobku nabízíme i montáž spotřebiče.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ