MORA VDST 650 FF
- černá
- přední hrana zkosená, ostatní broušené
- nahrazuje sklokeramickou desku VDS 640 FF
Vestavná sklokeramická deska MORA VDST 650 FF má tři varné zóny Hi-Light a dotykové ovládání. Mezi další výhody patří Pause (okamžité dočasné zastavení nastavených parametrů vaření), funkce KeepWarm (udržování teploty 70°C), funkce Timer (časování varných zón s auto vypnutím). Časovač a ukazatel zbytkového tepla vám umožňují ušetřit energii využitím zbytkového tepla varné desky během posledních několika minut vaření.
MORA VDST 640 FF
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Typ desky: | sklokeramika |
| Provedení desky: | černé sklo |
| Provedení hrany | přední zkosená, ostatní broušené |
| Rozsah výkonu: | 1,2 - 3,5 kW |
| Počet varných zón: | 3 zóny |
| Rozměr malé zóny / výkon: | 1x 145 mm 0,5 kW |
| Rozměr střední zóny / výkon: | 2 x 145 mm 1,2 kW |
| Rozměr velké zóny / výkon: | 1 x 180 mm 1,8 kW |
| Ovládání: | dotykové |
| Ukazatel zbytkového tepla: | Ano |
| Automatické vypnutí desky: | Ano |
| Dětská pojistka: | Ne |
| Časovač: | Ano |
| Signalizace funkce: | Ano |
| Rozměry (š x h x v): |
600 x 520 x 54 mm |
| Elektrické napětí: |
230 V/ 16 Amper |
MORA VDST 640 FF
K tomuto výrobku nabízíme i montáž spotřebiče.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ