MORA VDST 652 X
- černá
- nerezový rámeček
Vestavná sklokeramická deska MORA VDST 652 X černá má čtyři varné zóny Hi-Light a dotykové ovládání. Mezi další výhody patří StopGo (okamžité dočasné zastavení nastavených parametrů vaření), funkce StayWarm (funkce udržování teploty 70°C), funkce Timer (časování varných zón). Časovač a ukazatel zbytkového tepla vám umožňují ušetřit energii využitím zbytkového tepla varné desky během posledních několika minut vaření.
MORA VDST 652 X
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Typ desky: | sklokeramika |
| Provedení desky: | černé sklo |
| Provedení hrany | nerezový rámeček |
| Výkon: | 6,4 kW |
| Počet varných zón: | 4 Hi-light varné zóny |
| Rozměr malé zóny / výkon: | 2x 145 mm 1,2 kW |
| Rozměr střední zóny / výkon: | 1x Duozóna 120/210 mm 0,8/2,2 kW |
| Rozměr velké zóny / výkon: | 1x 180 mm 1,8 kW |
| Ovládání: | dotykové |
| Ukazatel zbytkového tepla: | Ano |
| Automatické vypnutí desky: | Ano |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Časovač: | Ano |
| Signalizace funkce: | Ano |
| Rozměry (š x h x v): |
600 x 520 x 54 mm |
| Elektrické napětí: |
230/400 V |
MORA VDST 652 X
K tomuto výrobku nabízíme i montáž spotřebiče.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ