MORA VMT 122 X
Vestavná mikrovlnná trouba MORA VMT 122 X se vyznačuje jednoduchým ovládáním a snadnou údržbou povrchu, který je upraven proti otiskům prstů. Má možnost 5 výkonových stupňů.
MORA VMT 122 X
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerezová úprava/černé sklo |
|
Výkon: |
800 W |
|
Rámeček: |
ANO, zabudován k troubě |
| Počet výkonových stupňů: | 5 |
| Rozmezí mechanického časovače | 0 - 35 min. |
| Ovládání: | mechanické |
| Objem trouby: | 20 l |
| Průměr skleněného talíře: | 245 mm |
| Jmenovitý příkon: | 1250 W |
| Elektrické napětí: | 230 V ~ 50 Hz |
| Rozměry v x š x h: | 595 x 388 x 345 mm |
| Vnitřek trouby: | nerezová úprava |
| Minimální rozměry pro vestavbu (v x š x h): |
38 x 56-56,8 x 47 cm |
MORA VMT 122 X
Prezentační videa mikrovlnných trub MORA:
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK