NAPOLEON BIPRO 500-1
TENTO MODEL JE NA ZEMNÍ PLYN! Nelze upravit na propan-butan!
Vytvořte si venkovní kuchyň svých snů s vestavnými grily Napoleon. Gril NAPOLEON BIPRO 500-1 má celkem 5 hořáků.
Gril je vybaven 4 nerezovými trubkovými hořáky a 1 zadním keramickým infračerveným hořákem pro rožeň. Sadu rožně s elektrickým motorem můžete zakoupit v příslušenství (související zboží).
Tento plynový gril lze použít pouze venku, nebo v dobře větraném prostoru a nesmí být použit uvnitř budovy, garáže, stíněné verandy, altánu nebo v jiném uzavřeném prostoru. Rám skříně, skříň a pult musí být z nehořlavého materiálu.
Napoleon BIPRO 500-1
| Vlastnosti grilu: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Podsvícení ovládacích knoflíků I-GLOW: | Ano |
| Celkový počet hořáků: | 5 |
| Keramický infračervený zadní hořák pro rožeň: | Ano |
| Keramický infračervený spodní hořák SIZZLE ZONE: | Ne |
| Rozměr hlavní grilovací plochy | 71 x 45 cm |
| Ohřívací rošt: | Ano |
| Bezpečnostní systém zapaování hořáků JET-FIRE™: | Ano |
| Integrovaná vnitřní světla pro grilovací plochu: | Ano |
| Provedení roštů: | Nerez |
| Dvouvrstvé víko se zabudovaným teploměrem ACCU-PROBE: | Ano |
| Integrovanná zásuvka na vonné dřevěnné šupiny: | NE |
| Rozměry pro zabudování (š x h x v): | 78,1 x 52,4 x 22,5 cm |
| Hmotnost: | 54 kg |
| Palivo: | Zemní plyn |
| Celkový výkon: | 21,7 kW |
Napoleon BIPRO 500-1