Uvedená akční cena platí pouze na kus vystavený na naší prodejně!
NAPOLEON Charcoal KETTLE NK22CK-L
Zahradní gril NAPOLEON Charcoal Kettle je konstruován tak, aby se skloubily žádané požadavky našich klientů, tedy jednoduchost, funkčnost, kvalita, design a především kanadská kvalita a zkušenost.
Gril Vám dále může nabídnout dostatek úložného prostoru v podobě odkládací mřížky pod grilem a mobilitu grilu zajištěnou kolečky.
Tento gril si můžete osobně prohlédnout v naší kamenné prodejně v Olomouci.
A proč právě gril NAPOLEON - čtěte v tomto článku.
Gril Napoleon Charcoal KETTLE
| Vlastnosti grilu: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / černá |
| Odnímatelné víko s teploměrem ACCU PROBE s možností zavěšení: | Ano |
| Otočné víko s rohovým pantem: | Ne |
| Polohovatelný litinový rošt: | Ne |
| Drátěný rošt: | Ano |
| Tepelný difuzor | Ano |
| Odnímatelný zásobník na popel | Ano |
| Kolečka | Ano |
| Nerezové odvětrání s teploměrem: | Ano |
| Izolované madlo víka: | Ano |
| Výklopný litinový masivní rošt: | Ne |
| Sklopný stolek: | Ne |
| Rošt: | Drátěný |
| Spodní odkládací mřížka: | Ano |
| Odkládací skříňka ve spodní části grilu: | Ne |
| Rozměr hlavní grilovací plochy: | ¤ 54 cm |
| Rozměry celkem (š x h x v): | 72 x 60 x 100 cm |
| Hmotnost: | 28 kg |
| Palivo: | Dřevěné uhlí / grilovací brikety |
Napoleon Charcoal KETTLE