Řada grilu Napoleon PHANTOM Prestige 500 vyniká svým matným a hedvábně hladkým povrchem, který tomuto grilu dodává exkluzivitu a nekompromisní luxus.
S tímto grilem grilujte jako profesionál, protože máte k dispozici infračervený grilovací hořák, který je ideální jak pro vysokoteplotní opečení, tak i pro pomalé zapékání.
Nezbytnou samozřejmostí je i nový multifunkční ohřívací držák, který bohatě předčí běžný grilovací rošt.
Plynový gril NAPOLEON Prestige P - PHANTOM 500 má tyto vlastnosti:
Hadice s regulátorem pro připojení k plynové lahvi není součástí balení.
Napoleon Prestige PHANTOM 500
| Vlastnosti grilu: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Podsvícení ovládacích knoflíků I-GLOW: | Ano |
| Celkový počet hořáků: | 4+2 |
| Keramický infračervený zadní hořák pro rožeň: | Ano |
| Keramický infračervený spodní hořák SIZZLE ZONE: | Ano |
| Celková plocha vaření | 3.266 cm2 |
| Rozměr hlavní grilovací plochy | 71 x 46 cm |
| Ohřívací rošt: | Ne |
| Bezpečnostní systém zapaování hořáků JET-FIRE™: | Ano |
| Integrovaná vnitřní světla pro grilovací plochu: | Ne |
| Provedení roštů: |
lité nerezové |
| Dvouvrstvé víko se zabudovaným teploměrem ACCU-PROBE: | Ano |
| Integrovanná zásuvka na vonné dřevěnné šupiny: | NE |
| Rozměry pro zabudování (š x h x v): | 168 x 67,5 x 127 cm |
| Hmotnost: | 105 kg |
| Palivo: | Propan - Butan |
| Celkový výkon: | 25,7 kW |
NAPOLEON Prestige PHANTOM 500
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.SK