Plynový gril NAPOLEON Rogue SE 525 je novinkou roku 2020, patřící do střední kategorie mezi modely Triumph a LE/LEX. Je vyjímečný svojí výbavou, která obsahuje prvky patřící do nejvyšší kategorie a zároveň je největší zástupce série Rogue.
Unikátní tvar roštu WAVE™ zajišťuje grilu atraktivní "značkování" jídla, jež najdete pouze u grilů Napoleon. Tvar vlny poskytuje nejen chutný vzhled, ale i rovnoměrnější rozložení teploty. Zabraňuje také spadnutí drobnějších plátků zeleniny či masa.
4 výkonné hořáky z kvalitní nerez oceli vám s pomocí bočního hořáku na sklopné polici zajistí výkon až 16,6kW. Ten pak můžete přenést na hlavní grilovací plochu o rozměrech 73x45cm a boční hořák můžete využít na přípravu a ohřev lahodných grilovacích omáček.
Tento model grilu disponuje nejen infračerveným keramickým hořákem pro přípravu lahodných steaků, ale i zadním infra hořákem pro perfektní grilování na rožni.
Všechny plynové grily NAPOLEON jsou od nás dodávány včetně připojení k tlakové propan-butanové lahvi.
A proč právě gril NAPOLEON - čtěte v tomto článku.
Napoleon ROGUE SE 525 RSIBPSS-1-RC
| Vlastnosti grilu: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez/smalt |
| Podsvícení ovládacích knoflíků I-GLOW: | Ano |
| Integrovaná boční odkládací plocha: | Ano (sklopná) |
| Celkový počet hořáků: | 4+1 |
| Boční hořák: | Ano |
| Infračervný keramický boční hořák SIZZLE ZONE: | Ano |
| Keramický infračervený zadní hořák pro rožeň: | Ano |
| Bezpečnostní systém zapaování hořáků JET-FIRE™: | Ano |
| Integrovaná vnitřní světla pro grilovací plochu: | Ne |
| Provedení roštů: | nerez |
| Ohřívací rošt: | Ne |
| Víko se zabudovaným teploměrem ACCU-PROBE: | Ano |
| Integrovanná zásuvka na vonné dřevěnné šupiny: | Ne |
| Zamykatelná pojezdová kolečka: | Ano |
| Odkládací skříňka ve spodní části grilu: | Ano |
| Rozměr hlavní grilovací plochy: | 46 x 73 cm |
| Rozměry celkem (š x h x v): | 144 x 63 x 120 cm /186 otevřené víko/ |
| Hmotnost: | 67 kg |
| Připojovací sada k plynové lahvi 5-10 kg: | Ano |
| Doba potřebná k montáži: | cca 1,25 hodiny |
| Palivo: | Propan - Butan |
| Celkový výkon: | 26,1 kW |
Napoleon ROGUE SE 525
Co je v balení a jak vypadá?
U všech skříňových modelů je potřeba složit uzavřený podstavec, na který se postaví již skompletovaná hlava grilu i s víkem. Následně se osadí boční police a máte hotovo. Obnáší to cca. 45 minut u řady Triumph, přes 1,25 hodiny u řady LE.
Součástí balení je i český návod a připojovací sada (kromě vestaveb) pro připojení k plynové láhvi 5-10 kg.
Každé balení grilu obsahuje i etikety s výrobním číslem, které je potřeba vždy, pokud byste snad vyjímečně měli nějaký technický problém. V takovém případě prosíme vždy o fotodokumentaci. Samotné číslo je samozřejmě i na grilu, bývá uvnitř spodní skříně.
Grily nad 40 kg váhy jsou zasílány na dřevěné nevratné paletě. Je to hlavně kvůli bezpečnosti a proti poškození grilu.
Napoleon® je kanadská rodinná společnost se 40-tiletou tradicí, která své produkty staví pro všechny milovníky grilování. Sortiment Napoleon zahrnuje vysoce kvalitní a výkonné grily, vyrobené z kvalitních materiálů a komponentů, sestaveny tak, aby maximálně vyhovovaly všem svým uživatelům a vytvořily z běžného grilování naprosto nevšední zážitek. Špičkové technologie, výkon a použité materiály řadí grily Napoleon® mezi naprostou elitu, která je dostupná všem, ať už chcete gril na balkon, chatu, k rodinnému domku, nebo pro vaší restauraci. Kvalita, design, inovace, zákaznický servis a technologie - právě to jsou hlavní důvody, proč je Napoleon® jednou z nejprodávanejších značek na světě a její prodeje stále narůstají. Věřme, že i vy si vyberete správně a zvolíte k vaší spokojenosti Napoleon.®
V dnešní době je Napoleon® jedničkou v prodeji venkovních grilů v Kanadě a své postavení v TOP dvojici výrobců si také drží ve Spojených Státech Amerických. Na produkty společnosti Napoleon® vsází již statisíce spokojených zákazníků v Evropě k nimž každoročně přibývají desetitisíce dalších.
Prezentační video zde (originál - kanadská verze):
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ