Zahradní plynový gril Rogue XT 425 černý se třemi trubkovými hořáky z nerezové oceli a jedním bočním hořákem umístěným v levém sklápěcím pultíku. Gril má boční infračervený hořák SIZZLE ZONE s teplotou až 800 °C pro perfektní zatažení steaků před samotným grilováním, který slouží zároveň jako postranní vařič. Odolné materiály z nichž je gril zhotoven, jsou stylové a snadno se udržují.
NAPOLEON ROGUE XT 425 černý
| Vlastnosti grilu: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Sklopná boční odkládací plocha: | Ano |
| Integrovaná boční miska na led/koření: | Ne |
| Celkový počet hořáků: | 3 |
| Boční hořák infračervený: | Ano |
| Infračervený boční hořák SIZZLE ZONE: | Ano |
| Keramický infračervený zadní hořák pro rožeň: | Ne |
| Bezpečnostní systém zapalování hořáků JET-FIRE™: | Ano |
| Integrovaná vnitřní světla pro grilovací plochu: | Ne |
| Provedení roštů: | litina |
| Ohřívací rošt: | Ano |
| Víko se zabudovaným teploměrem: | Ano |
| Integrovanná zásuvka na vonné dřevěnné šupiny: | Ne |
| Zamykatelná pojezdová kolečka: | Ano |
| Odkládací skříňka ve spodní části grilu: | Ano |
| Rozměr hlavní grilovací plochy: | 60 x 45 cm |
| Rozměry celkem (š x h x v): | 130 x 123 x 64 cm |
| Hmotnost: | 64 kg |
| Připojovací sada k plynové lahvi 5-10 kg: | Ano |
| Doba potřebná k montáži: | cca 1 hodina |
| Palivo: | Propan - Butan |
| Celkový výkon: | 17,25 kW |
NAPOLEON Rogue XT 425 černý
Napoleon® je kanadská rodinná společnost se 40-tiletou tradicí, která své produkty staví pro všechny milovníky grilování. Sortiment Napoleon zahrnuje vysoce kvalitní a výkonné grily, vyrobené z kvalitních materiálů a komponentů, sestaveny tak, aby maximálně vyhovovaly všem svým uživatelům a vytvořily z běžného grilování naprosto nevšední zážitek. Špičkové technologie, výkon a použité materiály řadí grily Napoleon® mezi naprostou elitu, která je dostupná všem, ať už chcete gril na balkon, chatu, k rodinnému domku, nebo pro vaší restauraci. Kvalita, design, inovace, zákaznický servis a technologie - právě to jsou hlavní důvody, proč je Napoleon® jednou z nejprodávanejších značek na světě a její prodeje stále narůstají. Věřme, že i vy si vyberete správně a zvolíte k vaší spokojenosti Napoleon.®
V dnešní době je Napoleon® jedničkou v prodeji venkovních grilů v Kanadě a své postavení v TOP dvojici výrobců si také drží ve Spojených Státech Amerických. Na produkty společnosti Napoleon® vsází již statisíce spokojených zákazníků v Evropě k nimž každoročně přibývají desetitisíce dalších.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ