TRAVEL Q PRO285X PHANTOM je totožný s PRO285, ale má litinové vyšší nezamykatelné víko a pevný podstavec připravený na uchycení do vozíku, přípojení na plynovou láhev. Velikost: š 74,9cm x h 47cm x v 37,5cm. Celý je v provedení matná černá.
Hadice s regulátorem pro připojení k plynové lahvi není součástí balení.
Napoleon BIG 32"
| Vlastnosti grilu: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel / nerezové hořáky |
| Podsvícení ovládacích knoflíků I-GLOW: | Ne |
| Celkový počet hořáků: | 2 |
| Keramický infračervený zadní hořák pro rožeň: | Ne |
| Keramický infračervený spodní hořák SIZZLE ZONE: | Ne |
| Celková plocha vaření | 1998 cm2 |
| Rozměr hlavní grilovací plochy | 54 x 37 cm |
| Ohřívací rošt: | Ne |
| Bezpečnostní systém zapaování hořáků JET-FIRE™: | Ano |
| Integrovaná vnitřní světla pro grilovací plochu: | Ne |
| Provedení roštů: | Nerez |
| Dvouvrstvé víko se zabudovaným teploměrem ACCU-PROBE: | Ano |
| Integrovanná zásuvka na vonné dřevěnné šupiny: | NE |
| Rozměry pro zabudování (š x h x v): | 112 x 51 x 101 cm |
| Hmotnost: | 29 kg |
| Palivo: | Propan - Butan |
| Celkový výkon: | 4,1 kW |
NAPOLEON TRAVEL Q Phantom PRO 285 X
Prezentační video produktu NAPOLEON řady TRAVELQ zde: zpět na hlavní stranu plynových grilů GAS.CZ