NAPOLEON TravelQ PRO285E
Elektrický přenosný gril NAPOLEON TravelQ PRO285E je vybaven topnou spirálou a grilovací litinovou mřížkou. Samočistící topný článek se jenoduše ovládá pomocí plynule nastavitelného regulátoru teploty, která dosahuje až 280 °C. S tímto elektrickým grilem zažijete mnoho zábavy, ať už na pikniku, při kempování, v parku nebo dokonce na vlastním balkóně. Elektrický TravelQ ™ je tedy skutečným obohacením pro všechny prostory, kde plyn nebo dřevěné uhlí není možné použít. Speciálně izolované víko a smaltovaná dvojitá grilovací vana udrží dostatek tepla. Topnou spirálu i s litinovým roštem lze z grilu snadno vyjmout a gril jednoduše vyčistit. Velkou předností je rychlé složení a rozložení.
NAPOLEON TravelQ PRO285E
| Vlastnosti grilu: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, litina |
| Provedení roštu: | litina |
| Ohřívací rošt: | Ne |
| Víko se zabudovaným teploměrem: | Ano |
| Rozměr hlavní grilovací plochy: | 37,5 x 74,9 x 47 cm |
| Rozměry celkem (v x š x h): | 44 x 80 x 57 cm |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Připojení k energii: | Vidlice / 230 V |
| Celkový výkon: | 2,2 kW |
NAPOLEON TravelQ PRO285E
Napoleon® je kanadská rodinná společnost se 40-tiletou tradicí, která své produkty staví pro všechny milovníky grilování. Sortiment Napoleon zahrnuje vysoce kvalitní a výkonné grily, vyrobené z kvalitních materiálů a komponentů, sestaveny tak, aby maximálně vyhovovaly všem svým uživatelům a vytvořily z běžného grilování naprosto nevšední zážitek. Špičkové technologie, výkon a použité materiály řadí grily Napoleon® mezi naprostou elitu, která je dostupná všem, ať už chcete gril na balkon, chatu, k rodinnému domku, nebo pro vaší restauraci. Kvalita, design, inovace, zákaznický servis a technologie - právě to jsou hlavní důvody, proč je Napoleon® jednou z nejprodávanejších značek na světě a její prodeje stále narůstají. Věřme, že i vy si vyberete správně a zvolíte k vaší spokojenosti Napoleon.®
V dnešní době je Napoleon® jedničkou v prodeji venkovních grilů v Kanadě a své postavení v TOP dvojici výrobců si také drží ve Spojených Státech Amerických. Na produkty společnosti Napoleon® vsází již statisíce spokojených zákazníků v Evropě k nimž každoročně přibývají desetitisíce dalších.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK