| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý smalt |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 85,1 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 180 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 890 x 404 x 397 mm |
| Hmotnost: | 85 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 1,7 kg/h |
NORDICA Candy 4.0
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ