- krbová kamna s keramickým obkladem
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý smalt, bílá keramika |
| Rozsah výkonu: | 6 - 13 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 86,4 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 338 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 1545 x 559 x 569 mm |
| Hmotnost: | 185 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Do mezipláště (ne přímo do topeniště) |
| Spotřeba paliva: | 2,7 kg/h |
NORDICA Concita 2.0 bílá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK