NORDICA Cucinotta černá
Krb s varnou plotnou? Pouze Nordica má pro naše chataře a chalupáře výrobek tři v jednom. Krb s nejnovějším třízónovým spalováním, dvojnásobné prosklení dvířek, litinová varná plotna, výkonná krbová kamna. Topeniště je v kombinaci litina a IRONKER®.
Silně předehřívané spalovací vzduchy zajišťují dokonale čisté sklo. Volitelné otevírání dvířek pravá/levá. Zdvihací systém roštu pro letní provoz, ve spodní části malý dřevník. Externí plášť ze smaltované litiny. Rám, plotna a kroužky z litiny. Zásobník na dřevo.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak, smalt |
| Rozsah výkonu: | 4 - 13 kW |
| Vývod kouřovodu: | uprostřed, horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 44 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 260 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 860 x 682 x 653 mm |
| Hmotnost: | 197 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano - nutno přikoupit adaptér |
| Spotřeba paliva: | 2,8 kg/h |
NORDICA Cucinotta černá
La Nordica-Extraflame Group je tradiční a dlouholetý italský výrobce kamen, krbových vložek a sporáků s produkcí 170 tisíc spotřebičů ročně, což z této společnosti dělá jednoho z největších evropských výrobců. Společnost si v průběhu let získala významný podíl na trhu a nyní prodává své produkty do více jak 40 zemí po celém světě včetně Asie, či Severní a Jižní Ameriky. La Nordica-Extraflame vyrábí moderní, klasické a rustikální styly krbových kamen, krbů a sporáků na dřevo, kamna a krbové vložky na pelety včetně hybridů (kamna na dřevo i pelety) a v neposlední řadě také kotle. V nabídce jsou kromě teplovzdušných spotřebičů i spotřebiče s teplovodním výměníkem.
Odkouření ke sporákům na pevná paliva zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |