NORDICA Emiliana bílá
- krbová kamna, černý smalt, keramika bílá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý smalt, keramika bílá |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 88,7 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 186 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 950 x 453 x 490 mm |
| Hmotnost: | 135 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 1,7 kg/h |
NORDICA Emiliana bílá
La Nordica-Extraflame Group je tradiční a dlouholetý italský výrobce kamen, krbových vložek a sporáků s produkcí 170 tisíc spotřebičů ročně, což z této společnosti dělá jednoho z největších evropských výrobců. Společnost si v průběhu let získala významný podíl na trhu a nyní prodává své produkty do více jak 40 zemí po celém světě včetně Asie, či Severní a Jižní Ameriky. La Nordica-Extraflame vyrábí moderní, klasické a rustikální styly krbových kamen, krbů a sporáků na dřevo, kamna a krbové vložky na pelety včetně hybridů (kamna na dřevo i pelety) a v neposlední řadě také kotle. V nabídce jsou kromě teplovzdušných spotřebičů i spotřebiče s teplovodním výměníkem.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |