- černá, s varnou plotýnkou
La Nordica Emiliana Steel s ocelovým obkladem a varnou plotýnkou (6,5 kW) Moderní středně velká krbová kamna se smaltovaným ocelovým obkladem jsou stále populárnější a populárnější, jelikož dnešním trendem je izolovat objekty, snížit tak energetickou náročnost a pak není potřeba velkého výkonu a množství tepla. Dvouplášťová konstrukce umožňuje pomalé proudění tepla. Objekt je pak rovnoměrně vytápěn a povrch kamen je tak vždy teplý, ale nikoliv rozpálený, aby se co nejvíce zamezila možnost popálení při náhodném kontaktu. Což je výhodou především v situacích, kdy jsou doma malé děti a vaší snahou je maximálně zabránit možnému popálení. Konstrukce topeniště je litinová se vstupujícími třemi vzduchy pro ekologické spalování s vysokou účinností a nízkým obsahem emisních a prachových části.
Výhody kamen EMILIANA Steel:
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý smalt, keramika bordó |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 88,7 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 186 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 950 x 453 x 490 mm |
| Hmotnost: | 135 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 1,7 kg/h |
NORDICA Emiliana bordó
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk