| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílý smalt |
| Rozsah výkonu: | 4 - 14 kW |
| Vývod kouřovodu: | pravý, horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 76 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 258 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 848 x 964 x 641 mm |
| Hmotnost: | 135 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,8 kg/h |
NORDICA Family 4,5 bílá
Odkouření ke sporákům na pevná paliva zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK