NORDICA Fedora bordó
- černý smalt, keramika bordó
Adaptér pro připojení externího přívodu vzduchu objednávejte zde.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý smalt, keramika bordó |
| Rozsah výkonu: | 4 - 12 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 86,4 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 240 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 1035 x 559 x 547 mm |
| Hmotnost: | 175 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano, 100 mm - nutné přikoupit přírubu |
| Spotřeba paliva: | 2,25 kg/h |
NORDICA Fedora bordó
La Nordica-Extraflame Group je tradiční a dlouholetý italský výrobce kamen, krbových vložek a sporáků s produkcí 170 tisíc spotřebičů ročně, což z této společnosti dělá jednoho z největších evropských výrobců. Společnost si v průběhu let získala významný podíl na trhu a nyní prodává své produkty do více jak 40 zemí po celém světě včetně Asie, či Severní a Jižní Ameriky. La Nordica-Extraflame vyrábí moderní, klasické a rustikální styly krbových kamen, krbů a sporáků na dřevo, kamna a krbové vložky na pelety včetně hybridů (kamna na dřevo i pelety) a v neposlední řadě také kotle. V nabídce jsou kromě teplovzdušných spotřebičů i spotřebiče s teplovodním výměníkem.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |