NORDICA FOCOLARE 60 PIANO EVO CRYSTAL
- krbová vložka
Krbová vložka NORDICA FOCOLARE 60 PIANO EVO CRYSTAL se pyšní masivní litinovou konstrukcí a celolitinovým topeništěm. Pro spalování je do krbové vložky přiváděn primární, sekundární i terciální vzduch. Součástí topeniště je rošt a popelník. Krbovou vložku nelze napojit na externí přívod vzduchu.
POZOR - ventilátory pro rozvod vzduchu nejsou součástí této krbové vložky.
NORDICA FOCOLARE 60 PIANO EVO CRYSTAL
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Nominální výkon: | 8,5 kW |
| Rozsah výkonu: | 5 - 12 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 44 cm |
| Účinnost: | 85,1 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 243 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 985- 1085 x 609 x 467 mm |
| Hmotnost: | 136 kg |
| Rošt: | ano |
| Popelník: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | pouze pro sekundární vzduch |
NORDICA FOCOLARE 60 PIANO EVO CRYSTAL
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK