NORDICA FOCOLARE 80 IDRO CRYSTAL DSA
- teplovodní krbová vložka
Teplovodní krbová vložka NORDICA FOCOLARE 80 IDRO CRYSTAL DSA se pyšní širokou spalovací komorou a vysokým výkonem do vody. Topeniště je vyrobené z litiny v kombinaci s keramickými deskami NORDIKER. Součástí topeniště je rošt a popelník. Ochranu proti přehrátí zajistí zabudovaná ochlazovací smyčka. Krbovou vložku lze připojit na externí přívod vzduchu.
NORDICA FOCOLARE 80 IDRO CRYSTAL DSA
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Nominální výkon: | 15,4 kW |
| Výkon do vody: | 11,1 kW |
| Výkon do vzduchu: | 4,3 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 55 cm |
| Účinnost: | 82,7 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 310 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1192 x 800 x 560 mm |
| Hmotnost: | 178 kg |
| Rošt: | ano |
| Popelník: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
NNORDICA FOCOLARE 80 IDRO CRYSTAL DSA
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK